Chiny Tkanina z włókna szklanego producent
Unionfull® China Thermal Insulation Products Dostawca | Materiały termiczne - tkaniny o wysokiej krzemionce - tkaniny z włókna szklanego

Aktualności

April 28, 2018

Rozwój produktów z włókna szklanego Farbic

We wczesnych etapach rozwoju głównymi produktami Unionfull były: tkanina z włókna szklanego, tkanina z włókna szklanego pokryta teflonem, silikonem / PCW / PTFE, tkanina z krzemionki, przemysłowy mata na ogień / spaw oraz mata szklana z e-szkła, które mają zastosowanie w projektach inżynierii cieplnej. W kolejnych latach Unionfull dostarcza wysokiej jakości materiały z włókna szklanego o wysokiej jakości i znakomite usługi dla naszych rosnących klientów.

W 2016 roku, w oparciu o dużą ilość komunikacji z klientami podczas wystawy i regularnej wizyty. Unionfull zdał sobie sprawę, że większość klientów potrzebuje domowych produktów przeciwpożarowych. Niedługo potem Unionfull Group stworzyła swój wyjątkowy domowy ognioodporny koc i ognioodporną torbę na dokumenty, gotówkę i inne cenne przedmioty. Tymczasem Unionfull z powodzeniem złożył wniosek o patent na ognioodporne torby. Co więcej, aby zapewnić więcej wysokiej jakości produktów z włókna szklanego do użytku rodzinnego, mata do grilla i osłona kuchenna stały się kolejną serią produktów kuchennych. Teraz wszystkie materiały i produkty Unionfull można podzielić na dwie prymitywne dziedziny, jedną dla zastosowań przemysłowych, drugą dla bezpieczeństwa pożarowego w gospodarstwach domowych.

Grupa Unionfull konsekwentnie przestrzega zasady pierwszeństwa dla ochrony środowiska i dokłada wszelkich starań, aby ograniczyć emisję zanieczyszczeń.

Szczegóły kontaktu