Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Unionfull (Insulation) Group Ltd. Wycieczka po fabryce

Chiny Unionfull (Insulation) Group Ltd. Certyfikaty
Chiny Unionfull (Insulation) Group Ltd. Certyfikaty
Zadowoleni twoją jakością i usługami, przedstawię wam niektórych moich partnerów do współpracy

—— Christian Juchem (Brazylia)

حح د jل jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو jو

—— Amjad Iqbal Syed (ZEA)

Jesteś bardzo wytrwały ....

—— Gloria Reed (USA)

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  KONCEPCJA PROJEKTOWA DO WYBORU TKANIN SZKLANYCH

  Podczas wyboru tkaniny do użytku przemysłowego należy wziąć pod uwagę pięć podstawowych zmiennych projektowych:

  Grubość

  Tkaniny szklane są dostępne w grubościach od ~ 0,0010 "do ~ 0,060".

  Waga

  Zakres wagi zaczyna się od mniej niż 1 uncja na jard kwadratowy do ponad 50 uncji na metr kwadratowy.

  Rozmiar przędzy

  Rozmiar przędzy określa masę i grubość tkaniny. W przypadku konkretnych zastosowań, jedna przędza może być wybrana na innej, z korzyścią dla fizycznych i mechanicznych właściwości tkaniny.

  Budowa

  Jest to określone przez liczbę przędz osnowowych (kierunek maszynowy) i wypełnienie przędzy (w kierunku poprzecznym do maszynowego) na cal tkaniny i przez wzór splotu.

  koniec

  Większość zastosowań przemysłowych wymaga użycia tkaniny z materiałem powlekającym. W celu uzyskania kompatybilności z powłokami z żywic często na tkaninę nakłada się wykończenie organiczne lub po obróbce.

  BUDOWA ZUŻYCIA

  Skręcanie / Kursowanie

  Proces ten służy do kontrolowania wytrzymałości, średnicy, ciężaru i elastyczności przędzy. Materiały włókiennicze są skręcane zgodnie z wcześniej określoną specyfikacją, a skręcone nitki są następnie łączone lub nakładane w celu zrównoważenia i uniknięcia jakichkolwiek naprężeń w przędzy, które mogą powodować trudności w przetwarzaniu. Wiele tkanin szklanych utkano z pojedynczej przędzy otrzymanej od producentów przędzy.

  Warping

  Wypaczanie, pokazane na rysunku, jest zasadniczo układaniem przędzy w równoległym porządku. Określona liczba nici na cal jest pobierana z ramy i nawijana na belkę osnowy. Kilka wiązek "przekrojowych" jest następnie łączonych w celu zapewnienia określonej liczby nitek na cal, wymaganych w specyfikacji tkaniny.

  Połączenie belek sekcji następuje podczas procesu cięcia w celu utworzenia osnowy lub wiązki, belki. Cały ten system równoległych nitek jest nawinięty na jednej wiązce krosna, aby stać się "osnową", czyli wzdłużnym układem nici w tkaninie.

  Cięcie

  Cięcie jest stosowane, gdy używana jest nieskręcona przędza. Do przędz stosuje się klejenie osnowy w celu ułatwienia manipulacji i zapewnienia ochrony podczas procesu tkania. Ta operacja obejmuje (1) wymiarowanie przędz osnowowych z pojedynczego włókna szklanego za pomocą specjalnie skomponowanego preparatu chemicznego, (2) suszenie przędzy i (3) nawijanie żądanej liczby końców na wiązce krosna poprzez kombinację belek sekcji.

  .

  Wstępowanie

  Operacja wprowadzania przygotowuje przędzę osnowową do tkania. W procesie tym przędze osnowowe są nawleczone z wiązki krosna przez ucha na odpowiednie uprzęże, aby uzyskać pożądany wzór w tkaninie. Przędza osnowowa jest następnie przeciągnięta przez trzcinę w celu ustalenia liczby wątków osnowowych. Trzcina służy również do umieszczenia przędzy wypełniającej w ich właściwym położeniu.

  Tkactwo

  Tkanie polega na przeplataniu szeregu przędz wypełniających szeregiem nitek osnowy pod kątem prostym. Przędze wypełniające są wprowadzane za pomocą strumienia powietrza, rapiera lub wahadła, które przechodzą przez przędze z jednej strony osnowy na drugą, przeplatając dwa systemy nici, "osnowy" i "wypełnienia", w uprzednio ustalonym planie splotu.

  Wykończeniowy

  Środki sprzęgające są nakładane na tkaninę podczas obróbki końcowej. Środki sprzęgające lub wykańczające działają w celu zapewnienia optymalnej adhezji między tkaniną wzmacniającą a matrycą polimerową. Tkaniny balistyczne mogą być poddawane obróbce ściernej i hydrofobowej w fazie wykończeniowej.

 • OEM / ODM
  Unionfull Insulation Group Ltd. jest nowoczesnym, przyjaznym dla środowiska (ISO - 9001 i 2008) nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji materiałów termicznych i materiałów żaroodpornych, takich jak tkanina z włókna szklanego, tkanina krzemionkowa, tkanina z włókna szklanego powleczona silikonem, mata do igieł i wkrótce.

  Produkty są dostosowane do maksymalnej szerokości maszyny Carmayer Weave 3,2 m, grubość 0,05 mm ~ 1,2 mm. Istnieje ponad 10 000 m2 magazynu fabrycznego i duże moce produkcyjne, które obiecują krótki czas dostawy.

  Unionfull Insulation ma swojego długoletniego QC Team, od selekcji surowców po dostarczanie produktów, nasi odpowiedzialni członkowie kontroli jakości dokładnie kontrolują każdy proces, aby zagwarantować, że wszystkie produkowane przez nas produkty są wysokiej jakości. Nie zezwalamy na wysyłanie jednego z wadliwych produktów do miejsca przeznaczenia.

Szczegóły kontaktu
Unionfull (Insulation) Group Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Sam

Tel: 86-18668332131

Faks: 86--4008266163-8807

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)