Chiny Tkanina z włókna szklanego producent
Unionfull® China Thermal Insulation Products Dostawca | Materiały termiczne - tkaniny o wysokiej krzemionce - tkaniny z włókna szklanego

Aktualności

March 14, 2018

Odpinana kurtka termoizolacyjna

Osłona termoizolacyjna jest przeznaczona do ochrony urządzeń przed uszkodzeniami spowodowanymi przez zimno lub ciepło, takich jak zawory, agregaty prądotwórcze, pompy, osłony turbiny itp. Zwykle projektujemy je jako wytrzymałe połączenie trójwarstwowych materiałów z włókna szklanego, jednej warstwy włókniny szklanej. pomiędzy dwiema warstwami tkaniny z włókna szklanego pokrytego silikonem.Ta wyjmowana konstrukcja warstwowa może być instalowana i usuwana za pomocą ognioodpornego haczyka i pętli oraz metalowych sprzączek.
najnowsze wiadomości o firmie Odpinana kurtka termoizolacyjna  0

Standardowa grubość to około 25 do 30 mm.Projekt i rozmiar kurtki będą zależały od wymagań klientów, aby zapewnić 100% dopasowanie.Dzięki właściwościom silikonowej tkaniny z włókna szklanego, materace izolacyjne są olejoodporne, chemoodporne i łatwe do czyszczenia wodą.

Dzięki tym podkładkom izolacyjnym można ogólnie zaoszczędzić 20% -45% energii.W oparciu o wynik testu IR, temperatura powierzchni kurtki zostanie obniżona do 32 stopni Celsjusza, gdy temperatura wewnętrzna wzrośnie do 300 ℃.Dotykanie i konserwacja jest bezpieczne dla pracowników.Również stabilna temperatura pomoże w żywotności sprzętu.

Szczegóły kontaktu